
Чоловіча сумка-бананка на блискавці з текстилю коричневого кольору Puos 20160
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-037-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Текстильна компактна бананка стане просто знахідкою для водіїв та мандрівників. Аксесуар виготовлений із тканини – поліестеру. Виріб легко прається і невибагливий у догляді. З таким аксесуаром усі ваші особисті речі завжди будуть під рукою та перед очима. Текстильна бананка заощадить ваші гроші та залишить гарні враження про покупку. Бананка найзручніший і найкращий аксесуар на літо. Сумка стане чудовим подарунком для близької людини. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 22 см |
| Висота | 15 см |
| Товщина | 4.5 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Ширина | 40 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Casual |
| Розмір | Малий |
- Ціна: 1 200 ₴










