
Компактна чоловіча сумка-чохол на пояс з карабіном із щільної тканини Puos
825 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-036-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальна невелика сумка-чохол на пояс пошита із міцного текстилю із застосуванням якісної фурнітури. Виріб має весь необхідний функціонал, щоб носити її щодня і щоб усі необхідні речі завжди були під рукою. Сумку можна повісити на лямки ременя за допомогою карабіна, а також просмикнути в петельку пояса. Маленька текстильна сумка - ідеальний варіант як на літо, так на зиму. Купити комфортно та безпечно цю сумку та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 17 см |
| Висота | 9.5 см |
| Товщина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Барсетка |
| Відділення | 2 основних |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 40 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Casual |
| Розмір | Малий |
- Ціна: 825 ₴











