
Стильна чоловіча сумка барсетка з натуральної шкіри з відділенням для телефону VINTAGE
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-033-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальна сумка з щільної натуральної шкіри для чоловіків. Дизайн сумки продуманий до дрібниць і виглядає дуже солідно та стильно. Сумка доповнена якісною фурнітурою. Закривається на блискавку. Аксесуар має дуже практичний функціонал, сумка допоможе Вам навести порядок в Ваших кишенях, в яких доводитися носити ключі, документи, портмоне, візитки та інші дрібниці. Тепер всі речі будуть впорядковані і надійно заховані в зручних відділеннях сумки. Виробники подбали і про ті як Ви будете переносити аксесуар, в сумці є зручна шкіряна ручка та плечовий ремінь. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 000 ₴











