
Силіконова обкладинка для пенсійного посвідчення та прав старого зразка
20 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1927-807-10
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена із щільного якісного матеріалу, тонка, маленька, зручна. Прозора з обох боків. Ідеально підходить для пенсійного посвідчення та прав водія старого зразка. Купити швидко та безпечно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | ПВХ |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 20 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.





