
Шкіряна обкладинка на посвідчення "Муніципальна охорона" з відділенням для жетону (на книжечку)
500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-714-10
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена із натуральної шкіри високої якості. З внутрішньої сторони є прозоре відділення для документа. Від втрати документа може страхувати ланцюжок, для цього на згині обкладинки є два отвори. З іншого боку обкладинки обладнано відсіком для кріплення жетону. Надійність та зносостійкість, практичність та універсальність, а головне – презентабельність! Всі ці якості в одному виробі від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 500 ₴











