
Чорна жіноча бананка із фактурної шкіри українського виробництва PS Leather
800 ₴
- В наявності
- Код: 1927-007-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінний варіант жіночої шкіряної сумки на пояс. Модель виготовляється з натуральної шкіри високої якості, що гарантовано забезпечить тривалий термін експлуатації. Закривається на металеву блискавку, має одне відділення, без підкладки. Носити можна на поясі або через плече по діагоналі. Аксесуар дозволяє звільнити Ваші руки і при цьому тримати все найнеобхідніше при собі. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 16 см |
| Товщина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Ручки | Немає |
| Ширина | 50 мм |
| Плечовий ремінь | 1 |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Бананка |
| Відділення | 1 основний, 2 основних |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Форма | Напівкругла |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 800 ₴










