-12%


Стильна чоловіча сумка кобура через плече з гладкої шкіри PS в чорному кольорі PS Leather
2 000 ₴
1 750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-011-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний аксесуар українського виробництва. Модель виготовлена з натуральної шкіри, завдяки цьому виріб має високу зносостійкість. Складається модель з трьох автономних відділень які фіксуються за допомогою блискавки і додаткової кишені для телефону. Аксесуар дозволяє звільнити Ваші руки і при цьому тримати все найнеобхідніше при собі (телефон, ключі, гаманець, документи та інше). Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 750 ₴











