
Компактний жіночий гаманець на магнітах золотистого кольору із натуральної шкіри Marco Coverna
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 1927-434-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної яловичої шкіри, м'якої та приємної на дотик. Гаманець фіксується за допомогою двох прихованих магнітів, структура моделі проста і зручна. Усередині знаходиться відділення для купюр (одне на блискавці), секції для карток та багато прихованих кишень для чеків та інших дрібничок. Є прозоре віконце для документів. Зручна монетниця на змійці винесена назовні. Лицьова сторона прикрашена невеликим тисненням під назвою бренду. Власники такого шкіряного гаманця, неодмінно оцінять зовнішній вигляд, зручність і практичність. Дуже якісний виріб. Аксесуар упакований у фірмову коробочку. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Золотистий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Невеликий гаманець |
- Ціна: 1 350 ₴











