
Чорна сумка-кроссбоді з натуральної шкіри Leather Collection
2 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-031-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка виготовлена із якісної натуральної шкіри "флотар". Цей вид шкіри відрізняється своєю міцністю та довговічністю, що гарантує довгий термін служби. Модель доповнена металевою фурнітурою під срібло. Аксесуар має одне основне відділення на блискавці, в якому дві секції - одна на блискавці і одна відкритого типу. Зовні є додаткова кишеня на блискавці та кишеня на магніті на лицьовій стороні. Широкий плечовий ремінь сумки забезпечує вам комфортне носіння та доповнює загальний дизайн. Така стильна сумка буде відмінним доповненням до гардеробу. Купити комфортно та безпечно цю сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 2 000 ₴










