
Жіноча наплічна сумка в помаранчевому кольорі з натуральної шкіри Leather Collection
1 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-030-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця жіноча сумка виготовлена з натуральної м'якої шкіри, що служить гарантією довгого терміну служби виробу. Виріб дуже зручний, можна носити на плечі та через плече. Модель доповнена фурнітурою золотистого кольору. Аксесуар має одне основне відділення, всередині якого три секції з перегородками і дві кишені на блискавці. Сумка обладнана текстильною підкладкою, яка захищає вміст і надає додаткового комфорту. Закривається модель на блискавці. Відмінна сумка, яка не залишить байдужою жодну сучасну дівчину. Купити комфортно та безпечно цю сумку та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Помаранчевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 1 800 ₴









