
Стильна жіноча сумка крос-боді чорного кольору з натуральної шкіри Grande Pelle 702710
2 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-029-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка виготовлена з натуральної італійської шкіри. Поєднує в собі мінімалізм і функціональність. Вся фурнітура вищої якості ідеально поєднується з вишуканою шкірою. Виріб дуже зручний, можна носити на плечі або через плече. Аксесуар має одне основне відділення всередині якого три внутрішні кишені, одна з них на блискавці. Компактна та зручна вона легко поєднується з будь-яким стилем, а функціональна конструкція роблять її ідеальною для щоденного використання. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 2 000 ₴











