
Тонка чоловіча сумка-слінг через плече із натуральної шкіри PS Leather
900 ₴
- В наявності
- Код: 1927-025-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена із натуральної шкіри гарної якості. Поєднує в собі мінімалізм та функціональність. Модель надтонка, вона легко набуває форми вашого тіла, що дозволяє носити її не тільки поверх одягу, а й під нею. З цією сумкою всі ваші особисті речі будуть у безпеці та перед вашими очима. Складається модель із трьох автономних відділень на блискавці. Аксесуар зручно носиться за допомогою ремінця із функцією регулювання довжини. Купити комфортно та безпечно цю сумку та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴






