
Силіконові вкладиші для авто документів ST
120 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-807-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з якісного силікону, він повністю прозорий, м'який, приємний на дотик та зносостійкий. Складається з чотирьох відділень середнього розміру, двух відділень під пластикові карти та одного формату А5, в яких будуть себе відмінно «відчувати» документи на автомобіль, техпаспорт, довіреність та кредитні карти. Ви можете бути впевнені, що Ваші документи будуть під надійним захистом, адже даний аксесуар створений саме для цього. Розмір вкладишу 120*85 мм, підходить до більшості обкладинок, можно використовувати в якості окремого аксесуара. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | ПВХ |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Авто документи |
- Ціна: 120 ₴











