
Якісна чоловіча бананка з нейлону чорного кольору Vintage 20635
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-027-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна невелика бананка з нейлону для чоловіків і жінок. У даній моделі використовується якісна фурнітура та міцна підкладка, що гарантує тривалий термін експлуатації виробу. Сумка дуже легка і зручна. Включає одне основне відділення на блискавці (всередині якого потаємне відділення, зручно для більш цінних речей) та дві кишені на блискавці на лицьовій і на тильній стороні. З такою сумкою зручно ходити на прогулянку, на заняття спортом або подорожувати. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно дану сумку і багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Нейлону притаманні наступні характеристики:
-
легкий;
-
еластичний;
-
стійкий до зношування;
-
вологостійкий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість відділень | 4 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 15 см |
| Товщина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плечовий ремінь | True |
- Ціна: 1 000 ₴











