
Компактна чоловіча сумка на плече з натуральної шкіри VIntage
925 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-028-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна чоловіча сумка з натуральної шкіри хорошої якості, має високу стійкість до зносу і не вибаглива в догляді. Має одне основне відділення на блискавці з внутрішньою кишенею, кишеню та три кишені на блискавці. Всередині легко помістяться всі необхідні особисті речі на кожен день. Носиться така сумка через плече, для цього призначений регульований ремінець. Модель такого типу - ідеальний варіант на кожен день. Купити комфортно і безпечно дану сумку і багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 925 ₴











