
Зручна чоловіча сумка слінг через плече із якісного текстилю Puos
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 1927-024-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молодіжна сумка слінг через плече із щільного текстилю. Виріб легкий і практичний і зовсім не вибагливий у догляді. Аксесуар доповнено якісною фурнітурою. Ця сумка буде гарною заміною барсетці. Модель стала просто знахідкою для мандрівників чи водіїв. З такою сумкою у вас усі особисті речі під рукою та перед очима – а значить у безпеці. Модель дуже практична та універсальна, стане чудовим подарунком для будь-якого чоловіка. Аксесуар зручно носитися за допомогою ремінця з функцією регулювання довжини. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴











