
Велика чоловіча сумка бананка з італійської гладкої шкіри Grande Pelle 742610 Sling bag
4 400 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-007-10
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінний варіант шкіряної наплічної сумки преміум класу від Grande Pelle. Модель виготовляється із цільного шматка натуральної італійської шкіри, руками досвідченого майстра. Доповнена якісною фурнітурою сріблястого кольору. Для більшої зручності передбачено текстильну підкладку. Функціонал бананки включає два основні відділення на блискавці, врізну кишеню на блискавці та колечко на кнопці для кріплення ключів. Ремінець бананки - міцний та зручний, дозволяє переносити аксесуар на поясі або через плече. Лаконічний дизайн, великі розміри та якісне виконання, виділяють цей аксесуар серед аналогів. Купити комфортно та безпечно цю сумку та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 400 ₴











