
Широкий жіночий шкіряний ремінь білого кольору PS Leather 35 мм
800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-888-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви підбираєте світлий ремінь, зверніть увагу на цю модель. Ремінь має якісне цільне шкіряне полотно, має гладку фактуру. Забарвлений в універсальний білий колір. Має вдало підібрану класичну металеву пряжку, сріблястого кольору. До речі, пряжка знімна, що дає можливість вкорочувати довжину пояса. Завдяки ширині 3,5 см модель ідеально поєднується як із брюками так і з джинсами. Купити безпечно та комфортно цей ремінь та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір чоловічих ременів | 115 - 125 см. |
| Длина ремня | 125 мм |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Колір | Білий |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 800 ₴






