
Шкіряна ключниця для довгих ключів на блискавці MD Leather
150 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-904-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аксесуар для всіх типів ключів, має прямокутну форму, закривається на блискавку. Для кріплення ключів всередині передбачене колечко. Виріб виготовлений з натуральної шкіри високої якості з природною фактурою. Такий аксесуар незамінна річ, яка допоможе упорядкувати Ваші ключі. Купити безпечно та комфортно цю ключницю та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
- Ціна: 150 ₴





