-17%


Стильна жіноча бордова сумка бананка з натуральної шкіри Grande Pelle 741623
3 000 ₴
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-009-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінний варіант шкіряної сумки бананки преміум класу від Grande Pelle. Вона має одне основне відділення на блискавці та додаткову кишеню зі зворотного боку. Носити можна на поясі або через плече по діагоналі. Аксесуар дозволяє звільнити Ваші руки і при цьому тримати все найнеобхідніше при собі (телефон, ключі, гаманець, навушники та інше). Модель виконана з натуральної шкіри найвищої якості, виготовляється вручну з цільного шматка шкіри руками досвідченого майстра. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Бананка |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 3 |
- Ціна: 2 500 ₴






