
Жіноча червона обкладинка "Національна поліція" з додатковим відділенням
650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-717-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виконана з якісної натуральної шкіри (клас люкс). Всередині має три секції для пластикових карток, одну приховану кишеню для різник дрібничок та два прозорих відділення для документів (наприклад саме посвідчення та автодокументи). З зовнішньої сторони обкладинки знаходиться спеціальний відсік для кріплення жетону. Від втрати документів аксесуар можна страхувати тренчиком або цепочкою, для цього передбачені два люверса. Виріб ручної роботи. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Ширина | 70 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 3 |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Червоний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Обкладинка |
- Ціна: 650 ₴









