
Гарний пудровий жіночий гаманець-клатч із натуральної шкіри ST Leather 008
1 150 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-658-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий гаманець-клатч виготовлений з натуральної шкіри високої якості в ніжно рожевому кольорі. Шкіра міцна, має високу стійкість до зношування. На поверхні гаманця розташований красивий логотип бренду. Всередині знаходиться два широкі місткі відділення, дві маленькі прилеглі кишені, шість секцій для пластикових карток та кишеню на блискавці в перегородці. Закривається виріб за допомогою металевої блискавки. Також в комплекті передбачений зап'ястний ремінець. Дуже якісний та зручний аксесуар, в якому можна зберігати гроші, ключі, телефон та інші дрібниці. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather Accessories |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Персиковий |
- Ціна: 1 150 ₴











