
Шкіряна жіноча сумка-шопер великого розміру з довгими ручками Grande Pelle
4 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаконічний дизайн, місткість та міцність - головні козирі даної моделі. Всередині знаходиться одне велике просторе відділення та дві кишені відкритого типу. Сумка забезпечена двома ручками, які регулюються, що дає можливість підібрати свій розмір, індивідуальний, зручний саме для тебе! Попереду має спеціальне колечко за яке можна прикріпити ключницю та інші дрібнички. Модель на скільки містка, що без проблем розмістить всередині невеликий ноутбук. Якісна та зручна сумка відмінно доповнить образ модної дівчини і буде ідеальним аксесуаром для походів по магазинам. Спортивний, повсякденний чи класичний стиль - вона пасує до кожного образу. Виріб виготовляється з натуральної італійської шкіри найвищої якості вручну, з цільного шматка шкіри руками досвідченого майстра. Купити комфортно та безпечно дану сумку можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Casual |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Великий |
| Підкладка | Ні |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіночий |
| Кишені | Фронтальний |
| Глибина | 7.5 см |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 4 600 ₴











