-20%


Великий жіночий гаманець клатч на блискавці чорного кольору в стилі Prado Nibeer
500 ₴
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-609-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з якісної, приємної на дотик еко шкіри. Усередині представлено два основні широкі відділення (для грошей, телефону та інших дрібничок), чотири секції для пластикових карток, а також прихована кишеня на блискавці для копійок та більш цінних речей. Слід зазначити, що металева фурнітура, працює м'яко і плавно. Для носіння передбачено ремінець для руки. Власники такого клатчу, неодмінно оцінять зручність, практичність та гарний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 400 ₴






