
Маленький жіночий гаманець із натуральної шкіри колір чорний ST Leather
1 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-462-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри високої якості. Гаманець складається в три складання і фіксується на металеву кнопку. У такому вигляді займає мінімум місця в сумочці. Всередині знаходиться два відділення для купюр, вісім осередків для пластикових карток (один прозорий для документу). На зворотному боці розташована широка зручна монетниця на кнопці. Особливістю цієї моделі є багатофункціональність при такому маленькому розмірі. Такий оригінальний гаманець стане приємний сюрпризом жінці на День Народження або будь-яке інше свято. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 100 ₴









