
Невеликий жіночий гаманець із натуральної шкіри на блискавці бордового кольору ST Leather
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-488-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний гаманець є стильним і функціональним аксесуаром, який буде ідеальним доповненням до вашого образу. Він має середній розмір і виготовлений з натуральної шкіри, що надає йому елегантності та довговічності. Модель закривається на блискавку, яка легко ковзає та не заїдає. Усередині знаходяться два відділення для паперових грошей, дві прилеглі кишені для зберігання чеків або інших дрібниць та шість секцій для пластикових карток. На зовнішній стороні розташована автономна кишеня на блискавці для монет. На лицьовій стороні гаманця виконано фірмове тиснення, яке додає йому додатковий шарм і виразність. Модель виглядає стильно та модно, підкреслюючи вашу індивідуальність та смак! Постачається разом із фірменною коробкою, що робить його ідеальним подарунком. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бордовий |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











