
М'який шкіряний жіночий гаманець червоного кольору ST Leather 269
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-416-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайн даного гаманця нагадує маленький клатч. Закривається клапаном з фіксацією на кнопку. Вгорі гаманця знаходиться глибоке відділення на блискавці, в якому можна розмістити телефон або документи Усередині розташовані відділення для паперових грошей, секції для карток та кишеня на блискавці в перегородці. Матеріалом служить натуральна шкіра, з природною фактурою. Внутрішня частина також виконана зі шкіри, в перегородках використовується фірмова текстильна підкладка. Стильний логотип на на зовнішній стороні доповнює дизайн товару. Особливістю гаманця є красивий зовнішній вигляд та висока якість. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather Accessories |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 1 200 ₴










