-13%


Червоний широкий жіночий ремінь із натуральної шкіри 35 мм Puos Leather
750 ₴
650 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-895-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий пояс виготовлений з натуральної шкіри, в червоному кольорі. Полотно м'яке, приємне на дотик, з акуратним рядком по краю. Кінчик полотна – гострий. Пряжка округла, в сріблястому кольорі та одним язичком для фіксації. При необхідності довжина ременя коротшає під Ваші параметри. Такий аксесуар прикрасить та доповнить будь-який образ сучасної дівчини. Аксесуар може послужити чудовим подарунком. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей ремінь та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 120 - 126 см. |
| Розмір чоловічих ременів | 125 см. |
| Длина ремня | 1250 мм |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Колір | Червоний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 650 ₴







