
Стильна жіноча шкіряна косметичка червоного кольору Grande Pelle 805660
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 1927-204-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви шукаєте стиль і практичність це та модель яка об'єднує в собі одне і інше! Виріб виготовлено з натуральної італійської шкіри вищої якості, дуже практичний аксесуар для тих, хто вважає за краще порядок і цінує комфорт. У такій косметичці дуже зручно зберігати весь свій інвентар: помаду, туш, олівці, пудру, щипці для вій та інші косметичні засоби, без яких важко уявити життя сучасної дівчини. Косметичка має зручна форму і надійно закривається металевою блискавкою. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно дану косметичку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 600 ₴








