
Шкіряний зажим для грошей з вікном для документов Grande Pelle колір теракота
800 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-630-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальне поєднання портмоне і зажиму від Grande Pelle, модель ручної роботи призначений для зберігання купюр і пластикових карток. Усередині закріплений тримач для банкнот, є декілька відділень для пластикових карток і прозоре віконце для перепустки або проїзного. Перевага затиску для грошей полягає в його простоті використання і мінімальній товщині. Аксесуар має подвійне складання і повністю шкіряну фактуру. Італійська якість і класичні форми обов'язково викличуть бажання купити даний затиск для грошей. Модель відрізняється чудовою якістю, її унікальність полягає в тому, що вона виготовлена з цілісних шматків шкіри рослинного дублення. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Теракотовий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴










