
Шкіряна обкладинка для автомобільних документів Міністерство внутрішніх справ (МВС)
725 ₴
- В наявності
- Код: 1927-704-10
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, закривається за типом книжечки з фіксацією на кнопку. Всередині знаходиться два прозорих вікна для документів, чотири секції для пластикових карток, чотири прозорі файли і прихована кишеня для грошей та інших дрібничок. Модель виглядає дуже солідно та презентабельно, а також дозволяє зберігати документи протягом багатьох років. Обкладинка виготовляється вручну із цілісного шматка шкіри руками досвідченого майстра у різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей аксесуар та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Візерунки і принти | Інше |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
- Ціна: 725 ₴







