
Стильна чоловіча шкіряна сумка через плече на блискавці Grande Pelle
5 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-106-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Grande Pelle виготовлена виключно з натуральної італійської шкіри найвищої якості. Завдяки цьому виріб має високу зносостійкість і благородний зовнішній вигляд. Вся фурнітура вищої якості ідеально поєднується з вишуканою шкірою. Відмінний варіант для сучасних ділових чоловіків. Розмір сумки дозволяє носити папери, папки, ноутбук, книжки та блокноти. Варіант такої сумки стані доречним як для роботи в офісі так і для щоденного використання. Всередині два основних відділення, закривається на блискавку, передбачені також додаткові кишені та кільце для ключів. Зовнішній дизайн моделі досить стриманий, а внутрішнє наповнення має багато функціоналу, який стане у нагоді кожному чоловіку з різним стилем життя та праці. Купити безпечно та комфортно дану сумку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 5 000 ₴







