-29%


Элітна шкіряна сумка для ноутбука та документів коричневого кольору GRANDE PELLE 11442
6 000 ₴
4 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-150-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітний та місткий чоловічий аксесуар, в якому зручно носити папери формату А4, ноутбук та інші дрібниці.Поєднує в собі мінімалізм та функціональність. Вся фурнітура вищої якості ідеально поєднується з вишуканою шкірою. Модель закривається за допомогою блискавкової застібки. Усередині знаходиться одне основне відділення, дві ущільнені кишені на липучці для ноутбука і планшета, кільце для ключів, три секції для ручок та дві кишені для телефонів. На зовнішній стороні розташовано дві глибокі відкритих кишені. Для носіння передбачені дві зручні ручки та знімний ремінь на плече. Ця модель чудовий варіант на кожен день і незамінний аксесуар у ділових поїздках та подорожах. Купити безпечно та комфортно цю сумку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 20" і більше |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення для планшета, Зовнішні відділення, Відділення для ручок, Відділення для акумулятора |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Ділова |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Casual |
| Довжина | 430 мм |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 4 250 ₴











