Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовляється з якісної натуральної шкіри Crazy Horse, яка надає виробу солідного вінтажного вигляду. Усередині передбачено прозоре віконце для документа та відділення для пластикових карток (вміщується 4 шт). Ця модель підходить як на id паспорт, так і на будь-який інший документ розміром під пластикову картку. Надійність та зносостійкість, практичність та універсальність, а головне – презентабельність! Всі ці якості в одному виробі від українських майстрів. Купити швидко та безпечно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість карт, що вміщаються | 4 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 200 ₴








