
Бордовий шкіряний жіночий гаманець клатч на змійці та магнітах Marco Coverna
1 350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-481-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з якісної натуральної шкіри, гладкої, приємної на дотик. Частина гаманця закривається блискавкою, всередині є поділ на дві частини, в них можна зберігати купюри, мобільний телефон або паспорт. Друга частина фіксується за допомогою прихованих магнітів, в ній знаходяться секції для пластикових карток та відділення для паперових грошей. Для копійок використовується додаткова кишеня на блискавці. У комплекті йде зап'ястний ремінець, дозволить використовувати гаманець, як клатч. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 350 ₴











