
Великий шкіряний жіночий гаманець на блискавці колір пудра
1 350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-481-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з якісної натуральної шкіри, гладкої, приємної на дотик. Частина гаманця закривається блискавкою, всередині є поділ на дві частини, в них можна зберігати купюри, мобільний телефон або паспорт. Друга частина фіксується за допомогою прихованих магнітів, в ній знаходяться секції для пластикових карток та відділення для паперових грошей. Для копійок використовується додаткова кишеня на блискавці. У комплекті йде зап'ястний ремінець, дозволить використовувати гаманець, як клатч. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Пудра |
- Ціна: 1 350 ₴









