
Чорний чоловічий затискач для грошей на магнітах
325 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-600-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з якісної гладкої еко шкіри. Зажим компактних розмірів і зможе з легкістю поміститься в задню кишеню джинсів або внутрішню кишеню піджака. Фіксується за допомогою прихованих магнітів. Усередині знаходиться металевий фіксатор під купюри та секція для пластикової карти. На зовнішній стороні знаходиться додаткова кишеня для копійок та інших дрібничок. Зажими для купюр дуже популярні, компактні, стильні, і що найголовніше зручні в користуванні. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Тип | Затискач для купюр |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 325 ₴










