
Великий жіночий рюкзак-сумка із натуральної шкіри чорного кольору Vintage
3 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий жіночий рюкзак з натуральної шкіри, прошитий білим рядком, що надає йому стилю та цікавого вигляду. Аксесуар складається з одного відділення, що закривається на блискавку всередині якого знаходиться дві кишені на блискавках, а зовні також дві кишені на блискавках і дві бічні кишені. Носити сумку можна на спині, в руках та через плече. В аксесуарі використано якісну фурнітуру кольору темного срібла.Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 8 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 26.5 см |
| Максимальне навантаження | 9.5 кг |
| Кишені | Фронтальний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 200 ₴









