
Жіноча сумка-рюкзак із натуральної шкіри в білому кольорі Puos
2 600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-200-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак виготовлений з натуральної шкіри. Поєднує в собі мінімалізм і функціональність. Вся фурнітура високої якості, завдяки цьому виріб має високу зносостійкість. Модель досить містка і при цьому компактна: має одне основне відділення та одну зовнішню кишеню на блискавці. Сумка зручно носиться на одному плечі або на двух, як рюкзак. Дана модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Кишені | Фронтальний |
| Стать | Жіночий |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
- Ціна: 2 600 ₴








