-16%


Чоловіча шкіряна сумка через плече коричневого кольору Vintage
950 ₴
800 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-028-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри, що допоможе надовго зберегти гарний зовнішній вигляд. Аксесуар не має великих розмірів, але при цьому досить місткий - має одне основних відділення та п'ять додаткових кишень на блискавці. Така сумка допоможе Вам навести порядок в Ваших кишенях, в яких доводиться носити ключі, документи, портмоне, візитки та інші дрібниці. Тепер всі речі будуть впорядковані і надійно заховані в зручних відділеннях сумки. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/


.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴









