
Стильна тонка чоловіча сумка з італійської шкіри чорного кольору PS Leather
2 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-002-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна чоловіча сумка месенджер українського виробництва, виготовлена з натуральної італійської гладкої шкіри. Поєднує в собі мінімалізм та функціональність. Вся фурнітура вищої якості ідеально поєднується з вишуканою шкірою. Має універсальний чорний колір, тому підійде під одяг будь-якого стилю та кольору. Якщо Вам потрібна сумка для невеликої кількості речей, рекомендуємо Вам зупинитися на цій моделі. Має зручний функціонал - три відділення на змійці та одна додаткова прихована кишеня. Плечовий ремінь, яким оснащений аксесуар, забезпечить комфортне носіння сумки. Відмінний варіант для подарунка близькій людині. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/

.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 000 ₴











