
Стильна чоловіча шкіряна барсетка клатч на дві блискавки ST Leather 10021
2 800 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-022-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний і місткий чоловічий клатч, виготовлений з якісної натуральної шкіри, що додає йому елегантності та витонченості. Має два основних відділення, які закриваються блискавкою і всередині себе має додаткові відсіки та кишеньки. Ззовні має два додаткові відділення на блискавці. Модель без проблем вміщує гроші, телефон, документи, пластикові карти та інші дрібниці. Носиться клатч як просто в руці, так і за допомогою шкіряного наручного ремінця. Аксесуар стане незамінним супутником ділового чоловіка і може бути прекрасним варіантом подарунка. Купити комфортно і безпечно можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
структура
- два основних відділення на блискавках;
- одна кишеня на блискавці всередині;
- чотири відкриті кишені всередині;
- дві кишені на блискавці на зовнішніій стороні;
- дванадцять секцій для пластикових карток;
- один знімний наручний ремінець.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Товщина | 40 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 2 800 ₴







