
Шкіряна жіноча сумка-шопер на блискавці David Jones
1 650 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель виготовлена з натуральної шкіри, добре тримає форму, має посилене жорстке дно. Всередині знаходиться одне велике відділення та два кільця для аксесуарів. Сумка забезпечена високими ручками, які дозволяють її носити на плечі або в руках. Фіксується за допомогою блискавки. Містка та зручна сумка відмінно доповнить образ модної дівчини і буде ідеальним аксесуаром для походів по магазинах. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині.
https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Jones |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стиль | Casual |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіночий |
| Кишені | Фронтальний |
| Глибина | 7.5 см |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 1 650 ₴











