
Жіночий червоний шкіряний рюкзак David Jones
1 500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак виготовлений з натуральної шкіри. Поєднує в собі мінімалізм і функціональність. Вся фурнітура високої якості, завдяки цьому виріб має високу зносостійкість. Модель досить містка і при цьому компактна: має одне основне відділення та одну зовнішню кишеню на блискавці. Сумка зручно носиться на одному плечі або на двух, як рюкзак. Дана модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Jones |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 20 см |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Кишені | Фронтальний |
- Ціна: 1 500 ₴









