
Красивий маленький жіночий гаманець з італійської шкіри ручної роботи ST Leather
600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-455-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець ручної роботи, виготовлений з натуральної італійської шкіри (класу люкс) з фіксацією на кнопку. Досить компактний, але при цьому, вміщує все найнеобхідніше. Всередині знаходиться основне відділення для паперових купюр, кілька секцій для пластикових карток та кишеня для копійок. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом та високою зносостійкістю, додасть стильності та індивідуальності. Аксесуар стане знахідкою для жінок, які люблять гаманці маленького розміру з мінімальним функціоналом. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 600 ₴







