
Фірмовий маленький шкіряний жіночий гаманець чорно бордового кольору ST 403-1
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 1927-462-7
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри високої якості. Гаманець складається в три складання і фіксується на магнітну застібку. Усередині гаманця гармонійна комбінація різних кольорів, яка надає гаманцю стильного та вишуканого вигляду. Всередині знаходиться два відділення для паперових грошей та вісім секцій для пластикових карток (одна прозора). На зворотному боці розташована широка зручна монетниця. Модель відрізняється високою якістю та продуманим дизайном і стане приємний сюрпризом для будь-якої дівчини на День Народження або інше свято. Аксесуар представлений в різних кольорах. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴










