
Шкіряний гаманець затискач для купюр та карток з монетницею Grande Pelle Onda
850 ₴
- В наявності
- Код: 1927-656-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальне поєднання портмоне і зажиму від Grande Pelle, аксесуар ручної роботи призначений для зберігання купюр, пластикових карток та монет. Усередині закріплений тримач для банкнот, шість відділень для пластикових карток та дві прилеглі кишені. На зовнішній стороні знаходиться кишеня на блискавці. Перевага затиску для грошей полягає в його простоті використання і мінімальній товщині. Модель відрізняється чудовою якістю, її унікальність полягає в тому, що вона виготовлена з цілісних шматків шкіри рослинного дублення. Купити комфортно та безпечно даний затиск та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Затискач для купюр |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 850 ₴






