
Жіночий лаковий гаманець червоного кольору на блискавці зі шкіри Karya 1118
1 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-453-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний аксесуар з натуральної шкіри класу люкс (Туреччина). Модель має зручний і надійний спосіб закриття - на блискавку. Лицьова сторона декорована красивим малюнком з тисненням під крокодила. Усередині гаманця передбачено три широких та два прилеглих відділення для паперових грошей, купюра будь-якого розміру зручно поміщається в кожну з них. Для пластикових карток передбачено вісім секцій. Для монет - зручна кишеня на блискавці. Використовується якісна фурнітура. Гаманець стане відмінним подарунком для будь-якої сучасної дівчини. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Червоний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 1 600 ₴







