
Гаманець затискач для грошей на кнопці із вінтажної шкіри чорного кольору Grande Pelle
550 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний затискач для грошей на застібці який може похвалитися лаконічним дизайном. Малий розмір робить його зручним і функціональним рішенням для зберігання купюр. Також у ньому передбачена монетниця на блискавці та окрема кишеня для пластикових карток. Модель виготовлена з натуральної шкіри "crazy horse" , що надає аксесуару вінтажний вид. Цей простий і надійний гаманець стане для Вас незамінним помічником як в міських умовах, так і в подорожах. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний затискач та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 550 ₴









