
Квадратний маленький шкіряний гаманець із монетницею синього кольору ST 430
750 ₴
- В наявності
- Код: 1927-457-1
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
Маленький компактний гаманець темно синього кольору. Виготовлений з натуральної шкіри високої якості з природною фактурою. Модель зручно складається навпіл і застібається на хлястик з кнопкою. Універсальна модель підходить жінкам та чоловікам. Незважаючи на розміри, гаманець виконує всі свої функції. Всередині є два відділення для банкнот, вісім секцій для пластикових карток, три прилеглі кишені, віконце для документів, а також автономна монетниця на кнопці. Якщо ви шукаєте маленький, компактний та якісний гаманець для купюр, карток і копійок то кращої моделі ніж ця, буде дуже складно знайти. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Синій |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 750 ₴








